Președinți ASSEUT


 

vale

Valentina Panduru

Președinte

în perioada martie 2016 – prezent

sebi2

 

  

Sebastian-Aurelian Ștefănigă 

Președinte

în perioada mai 2013 – martie 2016

ioan

 

 

Drăghia Ioan

Președinte

în perioada mai 2011 – mai 2013

vanea

 

 

Vanea Andreea Alina

Președinte

în perioada mai 2010 – mai 2011

petre

  

 

Drăghia Petru

Președinte

în perioada martie 2008 – mai 2010

stetco

 

 

Ștețcu Claudia Maria

Președinte

în perioada mai 2006 – martie 2008

Doru-Bisca

 

 

Bîscă Doru  

Președinte și Membru Fondator

în perioada mai 2004 – octombrie 2006