Biroul executiv


 

vale

Valentina Panduru– Președinte
Telefon: +40 766 575 437
E-mail: valentina.panduru@asseut.org

denisa

Denisa Crăciun – Vicepreședinte Relații Externe
Telefon: +40 784 129 933
E-mail: denisa.craciun@asseut.org

DORIN

Brănescu Dorin – Vicepreședinte Relații Interne
Telefon: +40 765 837 443
E-mail: branescu.dorin@asseut.org

Evelina Onofrei – Secretar General
Telefon: +40 742 605 654
E-mail: evelina.onofrei@asseut.org

Bogdan Liteanu – Director Departament Resurse Umane
Telefon: +40 751 223 777
E-mail: bogdan.liteanu@asseut.org

cristian

Mihai Cristian – Nicolae – Director Departament IT&C
Telefon: +40 744 616 801
E-mail: cristian.mihai@asseut.org

Alexandra Dregan – Director Departament Relații publice
Telefon: +40 748 604 190
E-mail: alexandra.dregan@asseut.org

Claudiu Neacșu – Director Departament Fundraising
Telefon: +40 765 837 443
E-mail: claudiu.neacsu@asseut.org

11249166_995562180464053_2524721832541234092_n1

Adrian Ardelean – Director Departament Imagine
Telefon: +40 724 392 648
E-mail: ardelean.adrian@asseut.org